Hiena Lena

Hiena Lena wie, że warto pomagać. Nie zawahała rzucić się w rwącą rzekę, aby ratować małego lamparta. A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej to musicie sięgnąć po …

Od dołu

Ryba psuje się od głowy, a najlepsze, najbardziej skuteczne inicjatywy zaczynają się od dołu. Najwięcej dobrego ludzie potrafią zrobić, gdy robią to sami z siebie. Zarządzenia przełożonych, rządzących, szefów nigdy nie będą w stanie pokonać siły, jaka płynie z aktywności ludzi „na dole”. Pojedyncza osoba z pomysłem i charyzmą jest w stanie uruchomić całą lawinę skutków. Jest w stanie zebrać grupę ludzi, zainfekować pomysłem i zmobilizować do działania. Pewnie nie raz mieliście do czynienia z takimi akcjami. Tak było i tym razem …

Od maila się zaczęło

Najpierw była krótka wiadomość. Z pytaniem: czy nie chciałbyś wziąć udziału w akcji? Plus kilka zdań wyjaśnień. Druga edycja. Całość jest w 100% charytatywna. Trzeba napisać książkę, a ja mam przygotować jeden z fragmentów.

Ciekawe czy mielibyście wątpliwości na moim miejscu?
Cóż, zgodziłem się wejść do gry, ale pod jednym warunkiem. Działamy razem z Justyną i pod wszystkim podpisujemy się wspólnie. I tak zostało.

Zwierzaki Pocieszaki

Zwierzaki Pocieszaki to książka z wierszowanymi bajkami dla dzieci. Tym razem, bo to jest druga edycja, mamy do czynienia z bajkami o zwierzętach egzotycznych. W odróżnieniu od polskich zwierzaków z części pierwszej. Całość wpisana w historię podróżującego po świecie i spotykającego zwierzątka małego Karola.

Książka jest wydana fajnie, w twardej okładce. Pięknie prezentuje się stojąc na półce. Ilustracje przygotowane techniką akwareli urzekają swoim pięknem. Nadaje się do czytania i rano i wieczorem i w domu i w podróży.

Przychód ze sprzedaży książki w całości frunie na potrzeby Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii. Książkę można zdobyć na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl. Nie ma na co czekać, wskakujcie i kupujcie.

Lista autorek i autorów:
Katarzyna Konstancja Targosz www.matkanaszczycie.blogspot.com
Karol Wagner
Marta Kusiak www.tosinkowo.pl
Magda Makowiec www.mamao.pl
Żaneta Kruk www.znaczkijakrobaczki.pl
Malwina Ferenz www.dzieciowo.pl
Justyna i Tomasz Kubik www.jakchcemy.pl :)
Malwina Bakalarz www.bakusiowo.pl
Bożena Jędral www.mama-trojki.pl
Karolina i Artur Kaliś www.dwapluscztery.pl
Paulina Rybak www.potworywozkowe.pl
Marta Duszyńska www.tomitobi.pl
Wioleta i Andrzej Galla www.mama-bloguje.com
Monika Ludkiewicz www.zawodkobieta.blogspot.com
Izabela Urbaniak-Marut www.nianio.com.pl
Mateusz Kuźniar www.ojciecm.com.pl
Honorata Dyjasek www.webska.me

Zwierzaki Pocieszaki

Zwierzaki Pocieszaki

Zwierzaki Pocieszaki Hiena Lena

Zwierzaki Pocieszaki Hiena Lena 2

Zwierzaki Pocieszaki Hiena Lena 3

Zwierzaki Pocieszaki Hiena Lena

Zwierzaki Pocieszaki Spis Treści

Zwierzaki Pocieszaki okładka

 

Pomaganie jest fajne.

PS Ciekawe, która z opowieści spodoba się wam najbardziej. Nie pogniewamy się, jak dacie nam znać.

Pin It on Pinterest

Share This