O nas

Justyna i Tomek

Spotkaliśmy w Biłgoraju, miasteczku otoczonym lasami, leżącym na terenie dzisiejszej Lubelszczyzny, tam mieszkaliśmy, tam chodziliśmy do szkół, tam wzrastaliśmy.
Po latach wyszło na jaw, że mijaliśmy się na szkolnych korytarzach tej samej podstawówki. Wtedy, w czasach podstawówki, jeszcze nie nadszedł ten czas, a gdy już nadszedł – 3 klasa technikum (Tomek) i 1 klasa liceum (Justyna) – to szybko stało się jasne, że trafiły na siebie dwie połówki tej samej pomarańczy. I nawet rozłąka spowodowana wyjazdem na studia nie była w stanie zmienić naszej relacji, a koniec końców udało się doprowadzić do podpisania umowy pomiędzy krakowską AGH i warszawskim UW (autentyczny fakt) po to, aby Justyna mogła skończyć – 4 i 5 rok – swoje magisterskie studia w Krakowie i abyśmy mogli po ślubie zamieszkać razem broniąc się przed zostaniem weekendowym małżeństwem. I tak się stało.
Cóż, już wtedy próbowaliśmy żyć po prostu po swojemu i w poszukiwaniu dobrego życia.

Mam ogromne szczęście, że wtedy, bodajże w październikowy, a może wrześniowy dzień wprosiłem się na ciastko i herbatę. Pamiętam, że Justyna stała na chodniku, tuż przed moim blokiem i rozmawiała z Rafałem – kolegą, jej znajomym z klasy z podstawówki, który jednocześnie był moim blokowym sąsiadem. Tak więc, ordynarnie wprosiłem się na (chyba) sernik, i herbatę. Wproszenie zostało przyjęte.
[Tomek]

Żona i mąż. Mama i tata. Rodzice trójki cudownych dziewczyn w modelu (nieplanowanym) 6-11-16 (2018).

Mieszkamy w Krakowie.

Nie nadajemy się do życia w wielkim ‘stadzie' i nie nadajemy się do życia bez siebie.
Żyjemy po swojemu, tak jak chcemy.
A przynajmniej próbujemy tak żyć, chyba dość skutecznie.

Napisz do nas?

Justyna: justyna@jakchcemy.pl

Tomek: tomek@jakchcemy.pl

 

 

 

Pin It on Pinterest