rings

Ten tekst nigdy by nie powstał, gdybym nie miał żony. Ten blog nie istniałby, gdybym nie miał żony. Ta ‘nowa' kategoria nigdy by się nie pojawiła na jakchcemy.pl, gdybym nie miał żony. Ale mam.

rings

Małżeński

Od dłuższego czasu, a w zasadzie od początku istnienia mam problem z zakwalifikowaniem naszego jakchcemy.pl do określonej kategorii blogów.
Może lifestyle? No, nie za bardzo, choć niektóre notki jak najbardziej.
A może parenting? Piszemy o dzieciach, ale to nie jest jedyny temat.
DIY (do it yourself)? Zdarza się i pasuje to do naszego stylu funkcjonowania. Lubimy kroczyć własną drogą.
Podróże? Kultura? Kulinaria? To wszystko można u nas znaleźć, po garści z każdego z tych tematów.
I za nic w świecie nie potrafię do opisania tego internetowego kawałka naszego świata użyć jednego słowa. Potrzebuję ich co najmniej kilku. I pośród tych kilku słów z pewnością sięgnę po określenia: „małżeński”. Blog małżeński.

Solidna ilość

Refleksje, które tutaj opisuję dotarły do mnie po opublikowaniu ostatniego wpisu (Z próżnego to i Salomon nie naleje). Wpisu, który opowiadał o stosowanych przez nas dwóch sposobach na walkę o dobrą jakość naszej damsko-męskiej relacji. A po przeglądnięciu archiwalnych zasobów naszego bloga uświadomiłem sobie, że wyprodukowaliśmy solidną ilość „małżeńskich” notek. I moim zdaniem są one całkiem sensowne.

Razem

Sądzę, że niewiele czytających nas osób wie, jaki posiadamy staż bycia razem. A co ważniejsze to: szczęśliwego bycia razem. Piętnaście lat po ślubie, a do tego osiem lat przed (sic!) to chyba wystarczające argumenty potwierdzające mandat do zajmowania się tematami relacji damsko-męskich, a przynajmniej od czasu do czasu.

Ona i on

Notki damsko-męskie już są, ale do tej pory, mimo świadomości
„małżeńskości” bloga brakowało jednoznacznie ustalonej kategorii dla takich wpisów. Pora to zmienić. Ogłaszam, że od dzisiaj na jakchcemy.pl pojawia się nowa kategoria. Będzie się nazywać: Ona i On. I będzie oznaczać posty nawiązujące do relacji kobieta-facet czy dziewczyna-chłopak (jak kto woli ;) ).

I dzisiaj, do tej kategorii lecą następujące wpisy:

Ona
Mój mąż mnie wkurza
Dziewczyna i sztuka rezygnacji czyli w poszukiwaniu klucza
Coś o blogowaniu
Jak nie wytrwać ze sobą tyle lat, 6 skutecznych rad
Mój mąż jest moim utrzymankiem
Zadbajmy o siebie
Z próżnego to i Salomon nie naleje

Zapraszamy, zaglądajcie.

Pin It on Pinterest

Share This